خدمات ما

بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم. مطمعن باشید انتخاب سایت ما بهترین انتخاب است

هنر

هنر می تواند به کیفیت زندگی بیفزاید و اگر هر انسانی بتواند زندگی اش را به صورت هنرمندانه ای خلق کند که در نهایت به اثری که از خود خلق کرده آفرین بگوید و از زندگی نهایت لذت را ببرید در واقع آن فرد یک هنرمند است. 

local_play

نقاشی

نقاشی یعنی مستندسازی؛ روایت‌گری و بیان احساس و ذوق هنرمندانه و نقاشی ایرانی یعنی خلق حماسه از جنس رنگ و بوم. این همان چیزی است که این هنر بومی را در آسیا، از دیگر کشورها متمایز می‌سازد و حرفی برای گفتن دارد.

نقاشی سیاه قلم

نقاشی سیاه قلم از جمله نقاشی های بسیار محبوب در بین هنرمندان می‌باشد. این نوع نقاشی از گذشته تا امروز وجود داشته و دارای تکنیک های خاص خود می‌باشد. با استفاده از نقاشی سیاه قلم میتوان انواع طرح ها از مناظر گرفته تا چهره را به تصویر کشید.

نقاشی رنگ روغن

نقاشی با رنگ روغن مانند تمام عرصه‌های هنری، دارای پیچیدگی‌ها و مهارت‌های خاصی است. بنابراین جهت آشنایی از تکنیک‌های نقاشی با رنگ روغن نیز باید فنون و اصطلاحات تخصصی آن را فرا گرفت. نقاشی رنگ روغن در ابتدا بر روی دیوارها و چوب انجام می‌شد. بعد از گذشت زمان برای نقاشی رنگ روغن، بومی که با پارچه‌ای متقالی درست شده بود مورد استفاده قرار می‌گرفت. 

polymer

تابلو فرش

تابلو فرش در دو نوع دستباف و ماشینی در بازار موجود است و کالایی محبوب و پرطرفدار بین ایرانیان می‌باشد. این تابلوهای جذاب و رنگین در سایزهای ۵۰*۳۵ ، ۷۰*۵۰ ، ۱۰۰*۷۰ ، ۱۲۰*۸۰ ، ۱۵۰*۱۰۰ و ۳۰۰*۲۰۰ عمومی‌تر هستند و بیشتر در بازار دیده می‌شوند

people

با خیال راحت انتخاب کنید

در این سایت بهترین نقاشی ها و تابلو فرشها را هم مشاهده می کنید هم می توانید آموزش ببینید و هم بهترینها را با بهترین قیمت سفارش دهید. به ما اعتماد کنید.

ترکیب رنگها

تیم پرطرفدار

ما برای ارائه بهترین خدمات یعنی بهترین نقاشی ها و تابلو فرشها تیم بسیار مجرب با مهارت فوق العاده ای داریم.

پشتیبانی بهتر مشتری

جهت ارائه تابلوهای نقاشی و فرش آسانترین راه را برای شما انتخاب کرده ایم که به راحتی می توانید سفارش خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

دفتر فضایی زیبا

هنر نزد ایرانیان است و بس!

با ما همراه باشید

امروز با ما تماس بگیرید 09197049212به ما ایمیل بزنید azizi.zahra1363@gmail.com

این سایت برای ارائه بهترین نقاشی ها و تابلو فرش ها با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار داده شده است.